Ekskluzywny wypoczynek

Meble z historią

W drewnie, przy pomocy dłuta i wyobraźni, można zamknąć niejedną historię. W Pracowni MebS poznaliśmy ich bardzo wiele: pięknych, wzruszających, niezwykłych… Właściwie każde dzieło, które opuszcza Sierakowice, na zawsze kryje w sobie czyjeś wielkie marzenia, czyjąś nadzieję, wiarę w sukces, czyjąś fantastyczną wyobraźnię, a często również najskrytsze wspomnienia.

Wiemy, że te meble nie są tylko meblami. Stają się dla kogoś ważną i wyczekaną częścią życia. Własnym i niepowtarzalnym fragmentem świata, który narodził się w czyjejś wyobraźni, zanim my odwzorowaliśmy go w dębowym drewnie.

Porozmawiajmy o Twoich marzeniach.

Znakowanie i certyfikat

Mówi się, że najważniejszym momentem dla artysty jest składanie podpisu pod dziełem. W snycerstwie właściwie każde kolejne pociągnięcie dłuta jest tak unikalne, jak odcisk palca. Nie da się go powtórzyć również dlatego, że każdy kolejny kawałek naturalnego drewna będzie inny.

W Pracowni MebS stosujemy jeszcze jedną metodę na podkreślenie unikalności wyrobów. Zaczerpnęliśmy ją z najlepszych dawnych manufaktur, które wiele uwagi poświęcały znakowaniu swoich produktów. Po pierwsze: w niewidocznym miejscu wybijamy numer katalogowy. O tym, gdzie dokładnie się on znajduje, wiemy tylko my i odbiorca danego wyrobu. Po drugie: wypalamy na drewnie logo Pracowni MebS – gdańskiego lwa. Po trzecie wreszcie: wręczamy zamawiającemu grawerowany certyfikat na drewnianej płycie, zawierający powtórzenie numeru katalogowego.

  • Jesteśmy na Facebook’u

    Facebook Pagelike Widget